Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Fridhem.

Om du inte hittar den du söker går det bra att kontakta receptionen.
info@fridhemsfolkhogskola.se
0418-446000

Administration
Adnan Spahic
Ekonomichef/Systemansvarig
adnan@fridhemsfolkhogskola.se
Gunilla Pålsson
Receptionist och spindeln i nätet
gunilla.palsson@fridhemsfolkhogskola.se
Monica Bengtsson
Administration
monica.bengtsson@fridhemsfolkhogskola.se
Daniel Söderlind
Sommarkursproducent
daniel.soderlind@fridhem.fhsk.se
Lars Karlsson
Biträdande rektor
lars.karlsson@fridhemsfolkhogskola.se
Anders Clevestad
Kontaktlärare Projektledning/Event
anders.clevestad@fridhemsfolkhogskola.se
Anette Funiander Tryding
Kontaktlärare Högskoleförberedande
anette.tryding@fridhemsfolkhogskola.se
Joanna Agetorp
Lärare Allmän Kurs
joanna.agetorp@fridhemsfolkhogskola.se
Josefine Ottvall
Lärarassisten Måleri
josefine.ottvall@fridhemsfolkhogskola.se
Katarina von Essen
Kurator
katarina.von.essen@fridhemsfolkhogskola.se
Niklas Hernmo
Lärare Allmän Kurs
niklas.hernmo@fridhemsfolkhogskola.se
Patrik Renmark
Kontaktlärare Foto
patrik.renmark@fridhemsfolkhogskola.se
Pia Palm
Kontaktlärare Måleri
pia.palm@fridhemsfolkhogskola.se
Ulrika Andersson
Kontaktlärare Studieförberedande
ulrika.andersson@fridhemsfolkhogskola.se
Anders Vestergård
Biträdande rektor
anders.vestergard@fridhemsfolkhogskola.se
Alaya Vindelman
Kontaktlärare Fridhem Grafisk
alaya.vindelman@fridhemsfolkhogskola.se
Caroline Rossi
Kontaktlärare Filmlinjen
caroline.rossi@fridhemsfolkhogskola.se
Emeli Ek
Kontaktlärare Fridhems Musiklabb
emeli.ek@fridhemsfolkhogskola.se
Fanny Gunnarsson
Kontaktlärare Jazzlinjen
fanny.gunnarsson@fridhemsfolkhogskola.se
Gustav Annerblom
Kontaktlärare Filmlinjen
gustav.annerblom@fridhemsfolkhogskola.se
Jan Karlsson
Kontaktlärare Jazzlinjen
jan.karlsson@fridhemsfolkhogskola.se
Joakim Narin
Kontaktlärare Teaterlinjen
joakim.narin@fridhemsfolkhogskola.se
Kristina Nilsson
Kontaktlärare Teaterlinjen
kristina.nilsson@fridhemsfolkhogskola.se
Maja Lindén
Kontaktlärare Fridhem Grafisk
maja.linden@fridhemsfolkhogskola.se
Peder Isaksson
Kontaktlärare Berättarpionjärerna
peder.isaksson@fridhemsfolkhogskola.se
Emma Denward
Timlärare Musiklinjerna
emma.denward@fridhemsfolkhogskola.se
Karolina Almgren
Timlärare Musiklinjerna
karolina.almgren@fridhemsfolkhogskola.se
Kathrine Windfeld
Timlärare Jazzlinjen
kathrine.windfeld@fridhemsfolkhogskola.se
Loïc Dequidt
Timlärare Jazzlinjen
loic.dequidt@fridhemsfolkhogskola.se
Magnus Hjorth
Timlärare Jazzlinjen
magnus.hjorth@fridhemsfolkhogskola.se
Mårten Lundgren
Timlärare Jazzlinjen
marten.lundgren@fridhemsfolkhogskola.se
Michala Östergaard-Nielsen
Timlärare Jazzlinjen
michala.ostergaard-nielsen@fridhemsfolkhogskola.se
Olof Wullt
Timlärare Jazzlinjen
olof.wullt@fridhemsfolkhogskola.se
Peter Dahlgren
Timlärare Jazzlinjen
peter.dahlgren@fridhemsfolkhogskola.se
Snorre Kirk
Timlärare Jazzlinjen
snorre.kirk@fridhemsfolkhogskola.se
Sofia Chanfreau
Timlärare Musiklinjerna
sofia.chanfreau@fridhemsfolkhogskola.se
Benny Hesselgard
Kökschef
benny.hesselgard@fridhemsfolkhogskola.se
Friida Melin
Föräldraledig
friida.melin@fridhemsfolkhogskola.se
Isabella Seidel
Köksbiträde
isabella.seidel@fridhemsfolkhogskola.se
Tommy Persson
köksbiträde
tommy.persson@fridhemsfolkhogskola.se
Emilia Kristensson
Lokalvårdare
emilia.kristensson@fridhemsfolkhogskola.se
Lena Kristensson
Städ- och internatchef
lena.kristensson@fridhemsfolkhogskola.se
Mia Pettersson
Lokalvårdare
info@fridhemsfolkhogskola.se
Göran Frick
Vaktmästare
goran.frick@fridhemsfolkhogskola.se
Kjell Christiansson
Vaktmästare
kjell.christiansson@fridhemsfolkhogskola.se
Michael Jeppsson
Vaktmästare
info@fridhemsfolkhogskola.se
Mohammad AbdAlraheem
Vaktmästare
info@fridhemsfolkhogskola.se